| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 380.00 мм |
| ШИРИНА | 505.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ: | MILLE SLIM |
| ТИП: | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 380.00 мм |
| ШИРИНА: | 505.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| EAN | 5949086005187 |





