| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| ШИРИНА | 460.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 175.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ: | CLASSICA |
| ТИП: | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| ШИРИНА: | 460.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 175.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 4014804363861 |


