| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 386.00 мм |
| ШИРИНА | 553.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 5 Год. |
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ: | BAU CERAMIC |
| ТИП: | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 386.00 мм |
| ШИРИНА: | 553.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 5 Год. |
| EAN | 4005176405976 |




