| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 мм |
| ШИРИНА | 450.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | 3045 R |
| ТИП: | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 300.00 мм |
| ШИРИНА: | 450.00 мм |
| EAN | 6988354223952 |


