| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 410.00 мм |
| ШИРИНА | 550.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 200.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| ТИП: | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 410.00 мм |
| ШИРИНА: | 550.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 мм |
| EAN | 6988354210983 |


