| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 310.00 мм |
| ШИРИНА | 440.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 180.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| Марка | ROCA |
| МОДЕЛ: | IBIS |
| ТИП: | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 310.00 мм |
| ШИРИНА: | 440.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 180.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 8414329200386 |




