| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 2000.0 ml |
| ПАРА | 40 g/min |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | STE3180/30 |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 2000.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 60 s |
| ПАРА: | 40 g/min |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ЗАКАЧАЛКА ЗА ДРЕХИ: | Да |
| РЕГУЛИРУЕМА ДЪСКА: | Не |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Не |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.8 м |
| ЦВЯТ: | ЛИЛАВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389016783 |





