| МОЩНОСТ | 1400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 200.0 ml |
| ПАРА | 200 g/min |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | 28550-56 |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 200.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 35 s |
| ПАРА: | 200 g/min |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5038061176247 |








