| МОЩНОСТ | 1800 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 180.0 ml |
| ПАРА | 35 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | DT8765E0 |
| ТИП: | УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 180.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 25 s |
| ПАРА: | 35 g/min |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 2.6 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040094259 |







