| МОЩНОСТ | 1300 W |
| ПАРА | 20 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | DT2020E1 |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 15 s |
| ПАРА: | 20 g/min |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040088494 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1300 W |
| ПАРА | 20 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | DT2020E1 |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 15 s |
| ПАРА: | 20 g/min |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040088494 |