| МОЩНОСТ | 580 W |
| БРОЙ ТАВИ | 6 |
| ДИАМЕТЪР НА ТАВИТЕ | 250.00 мм |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 35.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 75.00 C |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | FDK600DB |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 580 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 6 |
| ДИАМЕТЪР НА ТАВИТЕ: | 250.00 мм |
| МИНИМАЛНО ВРЕМЕ: | 0.50 h |
| МАКСИМАЛНО ВРЕМЕ: | 48.00 h |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 35.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 75.00 C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.20 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.300 kg |
| EAN | 3838782998867 |






