| МОЩНОСТ | 2750 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 9.50 L |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | NA565/02 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 2750 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | КЕРАМИЧНО |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 9.50 L |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 10.600 kg |
| EAN | 8720389077661 |










