| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 7.20 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 40-200 |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | NA342/00 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 7.20 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 40-200 |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.750 kg |
| EAN | 8720389034329 |











