| МОЩНОСТ | 2700 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 7 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 11.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | EY942AE0 DUAL RISE |
| МОЩНОСТ: | 2700 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 7 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 11.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 12.080 kg |
| EAN | 3045380402805 |







