| МОЩНОСТ | 1450 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 11 |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 80-200°C |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | NF-CC500NXE |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1450 W |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 11 |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 80-200°C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | МАСЛИНЕНО СИВО |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.300 kg |
| EAN | 5025232979219 |











