| POWER | 1450 W |
| PRESET PROGRAMS | 11 |
| TEMPERATURE CONTROL | 80-200°C |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | NF-CC500NXE |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1450 W |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| PRESET PROGRAMS: | 11 |
| TEMPERATURE CONTROL: | 80-200°C |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | МАСЛИНЕНО СИВО |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.300 kg |
| EAN | 5025232979219 |











