| WEIGHT CAPACITY | 5.00 kg |
| MATERIAL | METAL |
| BOWL | Yes |
| BATTERY TYPE | 2 ? 1,5 V AAA |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SKS 4030BK |
| WEIGHT CAPACITY: | 5.00 kg |
| MATERIAL: | METAL |
| BOWL: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| HANGING HOOK: | No |
| LOW BATTERY INDICATOR: | Yes |
| DIMENSIONS: | 7.3X18.8X22.5CM |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 8590669104338 |










