| WEIGHT CAPACITY | 10.00 kg |
| MATERIAL | GLASS |
| BOWL | No |
| BATTERY TYPE | 3 ? 1,5 V AAA |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | KT10LBW |
| WEIGHT CAPACITY: | 10.00 kg |
| MATERIAL: | GLASS |
| BOWL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| HANGING HOOK: | No |
| LOW BATTERY INDICATOR: | Yes |
| DIMENSIONS: | 23 СМ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.700 kg |
| EAN | 3838782552151 |









