| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 10.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТЪКЛО |
| КУПА | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ | 3 ? 1,5 V AAA |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | KT10LBW |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 10.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛО |
| КУПА: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПАНЕЛ СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| КУКА ЗА ОКАЧВАНЕ: | Не |
| ИНДИКАЦИЯ ЗА ИЗТОЩЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| Размери: | 23 СМ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.700 kg |
| EAN | 3838782552151 |









