| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 2 x 150 W |
| Марка | THUNDER |
| МОДЕЛ: | TCA-2157 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 2 x 150 W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ИМПЕДАНС: | 2-4 Ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10 Hz - 30 kHz |
| ТЕГЛО: | 3.80 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 380014522734 |



i
"" Днес
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 2 x 150 W |
| Марка | THUNDER |
| МОДЕЛ: | TCA-2157 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 2 x 150 W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ИМПЕДАНС: | 2-4 Ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10 Hz - 30 kHz |
| ТЕГЛО: | 3.80 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 380014522734 |