| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh PB-206B |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 5v/3A, 9v/2A, 12V/1.5-1.67A |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 3800202100853 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh PB-206B |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 5v/3A, 9v/2A, 12V/1.5-1.67A |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 3800202100853 |