| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh PB-54B |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 3800202099065 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh PB-54B |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 3800202099065 |