| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | ENERGIZER |
| МОДЕЛ: | 30000 mAh UE30016PQ BLACK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| ТИП: | Fast |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 842982104105 |







| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | ENERGIZER |
| МОДЕЛ: | 30000 mAh UE30016PQ BLACK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| ТИП: | Fast |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 842982104105 |