| КАПАЦИТЕТ | 24000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 24000 mAh 201743 200W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 24000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | Power Delivery |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GREY |
| EAN | 4047443536549 |







i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 24000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 24000 mAh 201743 200W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 24000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | Power Delivery |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GREY |
| EAN | 4047443536549 |