| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2616 5000 mAh 20 W MagSafe |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GREY |
| EAN | 4260709016443 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2616 5000 mAh 20 W MagSafe |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GREY |
| EAN | 4260709016443 |