| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | SBS |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 20W LCD Black 81420 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018417481420 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | SBS |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 20W LCD Black 81420 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018417481420 |