| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | QX55 30000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4713436146476 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | QX55 30000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4713436146476 |