| ВИД ТВЪРД ДИСК | 2.5 INCH |
| Капацитет | 2000 GB |
| Марка | SEAGATE |
| МОДЕЛ: | OneTouch STKY2000402 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 2.5 INCH |
| Капацитет: | 2000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.0 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3660619041633 |






| ВИД ТВЪРД ДИСК | 2.5 INCH |
| Капацитет | 2000 GB |
| Марка | SEAGATE |
| МОДЕЛ: | OneTouch STKY2000402 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 2.5 INCH |
| Капацитет: | 2000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.0 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3660619041633 |