| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 250 GB |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | DS72 250GB SP250GBUC3S72VPR |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 250 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-A + USB-C |
| ФОРМ-ФАКТОР: | 80.95 X 21.3 X 10.4 MM |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 1050 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 850 MB/s |
| ЦВЯТ: | RED |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713436162568 |















