| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 29.00 " |
| Марка | BACHINI |
| МОДЕЛ: | PRO 29" BLACK/BLUE MATT |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 29.00 " |
| СКОРОСТИ: | 21 |
| СКОРОСТНА СИСТЕМА: | 21 СКОРОСТИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800932102110 |















