| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 29.00 " |
| Марка | BIKESPORT |
| МОДЕЛ: | ATTACK 29" M NEON GREEN |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 29.00 " |
| СКОРОСТИ: | 21 |
| СКОРОСТНА СИСТЕМА: | . |
| АМОРТИСЬОРИ: | ПРЕДЕН |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ДИСКОВА |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 3800932103117 |
















