| WHEEL SIZE | 29.00 " |
| Brand | BIKESPORT |
| MODEL: | ATTACK 29" M NEON GREEN |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| GEARS: | 21 |
| SPEED SYSTEM: | . |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 3800932103117 |















