| МОЩНОСТ W | 70.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 50.0 см |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | IND-1831 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 70.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 50.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Не |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 129.00 см |
| ШИРИНА: | 49.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 49.50 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800139256982 |










