| МОЩНОСТ W | 55.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EHSF-0369 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МОЩНОСТ W: | 55.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТИП: | СТОЯЩИ |
| МОЩНОСТ: | 50 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| EAN | 9003898703696 |



i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 55.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EHSF-0369 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МОЩНОСТ W: | 55.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТИП: | СТОЯЩИ |
| МОЩНОСТ: | 50 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| EAN | 9003898703696 |