| МОЩНОСТ W | 35.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 30.0 см |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | TROPICANO 3V |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | ПОДОВИ |
| МОЩНОСТ W: | 35.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 30.0 см |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234446671 |







