| MAXPOWER-W | 35.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 30.0 см |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | TROPICANO 3V |
| FAN TYPE: | FLOOR |
| MAXPOWER-W: | 35.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 30.0 см |
| TIMER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234446671 |







i
"" Today
| MAXPOWER-W | 35.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 30.0 см |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | TROPICANO 3V |
| FAN TYPE: | FLOOR |
| MAXPOWER-W: | 35.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 30.0 см |
| TIMER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234446671 |