| ВИСОЧИНА | 172.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 240 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 7 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | FN617EEW5 |
| ВИСОЧИНА: | 172.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 240 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 7 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 234 kWh |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782733505 |










