| ВИСОЧИНА | 145.50 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 200 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 5 |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | FNd 4625 |
| ВИСОЧИНА: | 145.50 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 200 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 5 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 177 kWh |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803130833 |











