| ВИСОЧИНА | 125.50 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 161 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 4 |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | FNe 4204 |
| ВИСОЧИНА: | 125.50 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 161 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 4 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 208 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803130277 |












