| HEIGHT | 125.50 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 161 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 4 |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | FNe 4204 |
| HEIGHT: | 125.50 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 161 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 4 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 208 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803130277 |












