| МОЩНОСТ W | 2200.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 90 g/min |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | EDB1720 |
| МОЩНОСТ W: | 2200.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 90 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7332543575664 |







| МОЩНОСТ W | 2200.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 90 g/min |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | EDB1720 |
| МОЩНОСТ W: | 2200.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 90 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7332543575664 |