| МОЩНОСТ W | 1100.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 90.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 20 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 45 g/min |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | PV1652 |
| МОЩНОСТ W: | 1100.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | ИНОКС |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | INOX |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 90.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 20 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 45 g/min |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ/ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8433766186947 |




















