| MAXPOWER-W | 1100.0 W |
| TANK CAPACITY | 90.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 20 g/min |
| STEAMSHOT | 45 g/min |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | PV1652 |
| MAXPOWER-W: | 1100.0 W |
| PLATES COVER: | INOX |
| PLATE TECHNOLOGY: | INOX |
| TANK CAPACITY: | 90.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 20 g/min |
| STEAMSHOT: | 45 g/min |
| TOURIST: | Yes |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| COLOUR: | СИВ/ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8433766186947 |




















