| MAXPOWER-W | 1100.0 W |
| TANK CAPACITY | 60.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 13 g/min |
| STEAMSHOT | 10 g/min |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5640-2 |
| MAXPOWER-W: | 1100.0 W |
| PLATES COVER: | INOX |
| PLATE TECHNOLOGY: | INOX |
| TANK CAPACITY: | 60.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 13 g/min |
| STEAMSHOT: | 10 g/min |
| TOURIST: | Yes |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ/СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 9003898564020 |




















