| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| TANK CAPACITY | 250.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 20 g/min |
| STEAMSHOT | 90 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | DST1030/20 |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| TANK CAPACITY: | 250.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 20 g/min |
| STEAMSHOT: | 90 g/min |
| AUTO OFF: | No |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.6 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389020889 |


















