| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 280 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FV8062E0 |
| МОЩНОСТ W: | 3000.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 280 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040086476 |











i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 280 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FV8062E0 |
| МОЩНОСТ W: | 3000.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 280 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040086476 |