| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 300.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 50 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 270 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FV5697E1 |
| МОЩНОСТ W: | 3000.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 300.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 50 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 270 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Не |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/РОЗОВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040076453 |















