| ДИАМЕТЪР | 120 mm |
| ДЕБИТ | 190 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 40 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КЛАПА | Да |
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ: | X-MART 12 S |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 190 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 40 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | СВЕТЛИНЕН ИНДИКАТОР |
| КЛАПА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | X-MART 12 S |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 190 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 40 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | СВЕТЛИНЕН ИНДИКАТОР |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | X-MART 12 S |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 190 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 40 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | СВЕТЛИНЕН ИНДИКАТОР |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248003391 |







