| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 100 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 35 dB |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| КЛАПА | Не |
| Марка | VITO |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 100 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8698553615165 |







| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 100 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 35 dB |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| КЛАПА | Не |
| Марка | VITO |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 100 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8698553615165 |