| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР | 200.00 ml |
| Марка | OCLEAN |
| МОДЕЛ: | W10 Pink |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР: | 200.00 ml |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.550 kg |
| EAN | 6970810552980 |








i
"" Днес

Батерията издържа до 4 седмици между зарежданията, снабдена с достъпен USB Type C порт.

Насладете се на добре организирана грижа за устната кухина с напомнянето за превключване на зоната за 15 секунди.

Компактна и елегантна структура със стилен дизайн съчетава практичност и красота, дизайнът на подвижния и скрит резервоар увеличава максимално функционалността му, като същевременно поддържа цялостна последователност на стила. Управлението с два бутона (бутони за захранване и режим) го прави наистина лесен за използване.

Гарантирано изплакване с вода и готовност за душ.

| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР | 200.00 ml |
| Марка | OCLEAN |
| МОДЕЛ: | W10 Pink |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР: | 200.00 ml |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.550 kg |
| EAN | 6970810552980 |
Общо цена:80.10 €/156.66 лв.